Prečo chránená dielňa?

Nemusíme sa ani dlho zamýšľať a zistíme, že zdravotné postihnutie spôsobuje takýmto občanom určité obmedzenie pri vykonávaní niektorých činností, avšak chceme dokázať a umožniť v prvom rade im,aby si uvedomili, že nemusia byť závislí na pomoci druhých. 

Keď sa človek cíti potrebný, dodáva mu to energiu a dáva zmysel života. Platí to aj pre ľudí so zdravotným postihnutím, pri práci majú pocit sebarealizácie a začleňujú sa do normálneho života medzi zdravých občanov. Preto sme im dali šancu sa realizovať v našej dielničke a podieľať sa na výrobe ručne zdobených predmetov.

Reklamné predmety sa stali bežným artiklom, ktorý slúži spoločnostiam na ich zviditeľnenie u zákazníka. Sú to predmety s logom spoločnosti, s ktorými bude zákazník denne v kontakte a pripomenie si spoluprácu s Vami. Záleží len na Vás, akým spôsobom upútate pozornosť na svoju firmu.

Naša chránená dielňa predovšetkým ponúka ručne zdobené krabice na víno, ktoré sú vhodným darčekom pre zamestnancov a oslovia každého klienta. Vkusným spôsobom ozdobia vaše darčekové víno a ochránia fľašu proti poškodeniu. Krabicu je možné vyzdobiť logom vašej spoločnosti a dozdobiť ju podľa Vašich požiadaviek a prianí. Okrem krabíc na víno ponúkame aj peračníky, krabičky na  doutníky, manžetové gombíky na ktorých môže byť vytlačené práve logo Vašej firmy!

Avšak vieme sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka a vieme vyrobiť veľmi veľa krásnych produktov aj mimo ponuky. Vy prídete s nápadom a my to zrealizujeme.

Okrem výrobkov pre firmy vyrábame v dielničke rôzne dekorácie do domácnosti ako sú tabuľky, krabičky na čaj, servítky, podnosy, tabuľky na kľúče a poštu. Viac nájdete pod hlavičkou "PRODUKTY"

Zariadenie dielničky pred a potom :) Makáme naplno a robíme, čo nás baví!

Ukážka produkcie našej chránenej dielne: